Юні свесяни гідно представили Сумщину на Міжнародному фестивалі мистецтв в Києві

15 жовтня 2016 року молодша група хореографічний колективу “Фантазія” Свеського Палацу культури (керівник І. Жаботинська) та учасниця театрального гуртка “Мрія” Каріна Пасічна (керівник С. Рогова) взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Зоряна осінь” в місті Києві.

У конкурсі брали участь хореографічні колективи з Київської, Івано-Франківської, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Одеської та Сумської областей. Наші юні танцюристи виступали у віковій категорії 7-10 років та показали свої композиції “Курчата” та “Піратські розваги”. Колективи посіли 2 та 3 місце.

У розмовному жанрі Каріна Пасічна з оповіданням “Хатнє виховання” виборола 3 місце, поступившись суперникам з міста Київ (2 місце) та міста Конотоп (1 місце).

Всі переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв були нагороджені дипломами, кубками та медаллю.

“Хочеться подякувати батькам дітей за фінансове забезпечення організації та поїздки юних свесян на цей престижний фестиваль-конкурс та моїх талановитих вихованців, які гідно представили наше селище”, – подякувала І. Жаботинська.

IMG_4602

DSCN5213

DSCN5212

IMG_4685

005

COMMENTS

  • <cite class="fn">Наташа</cite>

    Велике спасибі Ілоні Вадимівні .за підготовку наших діток…

  • <cite class="fn">тетяна</cite>

    Дуже приємні такі новини! Вітаємо Ілону Вадимівну і її вихованців з досяжненням таких успіхів. Каріні окремий респект. Дуже талановита дівчинка.