Вітання з Днем дошкільного працівника та вихователя

27 вересняДень вихователя і всіх дошкільних працівників

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

14 грудня 1976 року гостинно відчинив свої двері перед малечою селища новий навчальний дошкільний заклад “Берізка”. На той час Свеський насосний завод утримував ще два дошкільних заклада. Сьогодні дитячий садок відвідують більше сотні дітей, з якими працюють  13 педагогів,  від професіоналізму, терпіння і мудрості яких, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія. Багато років очолює дошкільний заклад “Берізка” Ніна Василівна Терлецька. Під її керівництвом доброта і педагогічна майстерність працівників перетворюють кожен день для вихованців на день радості й щастя. Ми пишаємось успіхами педагогів – дошкільнят та вихованців ДНЗ.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників, ветеранів дошкільної освіти! Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!

З повагою, Свеська селищна рада і редакція інтернетгазети.

Також читайте: Свессяне могут пожертвовать средства на детский сад и дворец культуры

DSC_1157

DSC_1160

DSC_1154

DSC_11601