Вдалий дебют «Співучих перлинок» у Львові

Мистецтво – стан душі. Любов до мистецтва – неоціненний скарб, який став головним на Міжнародному фестивалі-конкурсі “Зірковий Парад 2017”, що відбувся 24-26 листопада 2017 року в одному з найпрекрасніших міст Європи – Львові.

Юні таланти Ямпільської музичної школи (Свеська філія) – учасниці ансамблю “Співучі перлинки” та сольна виконавиця – Софія Юрченко (керівник С. О. Ковальова), подарували присутнім свій чарівний виступ, теплоту сердець та прагнення творити прекрасне.

Будь-який конкурс – з одного боку – це завжди випробування, а з іншого – можливість показати свої здобутки, нарощувати потенціал та удосконалювати майстерність. Тим більш приємно, що вельмишановне журі, до складу якого входили дев’ять діячів культури, а очолював Народний артист України – М. Шуневич, не залишили поза увагою виступи наших учасниць. Отже, юні артистки посіли другі місця на фестивалі – конкурсі: ансамбль “Співучі перлинки” в номінації “Вокальне мистецтво”, а Софія Юрченко в номінації “Естрадний вокал”, “друга вікова категорія”.

Учасниці ансамблю вперше виїхали на подібний конкурс. Було багато хвилювання, сподівань. І дуже приємно, що бажання дітей, бажання та можливості батьків співпали і мрії дітей здійснилися. Отримані враження від конкурсу, культурної програми, яка була організована для дітей (екскурсії по місту, відвідування оперного театру та інших цікавих міст) дали купу позитиву та гарний старт для нових звершень.

Тимошенко Н.М., Тунікова М.І., Ковальова М.Л., Аргунова Н.Ф., Сніжко О. Мороко Л. Фінашко Л.М.