В Свесі відбувся чемпіонат району з настільного тенісу

18 червня 2016 року у спортивній залі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» відбулися  районні  змагання з настільного тенісу. Змагання проводились командні. На турнір прибуло 4 команди, дві з них представили смт Свеса, по одній Дружбу та Ямпіль. Всі зустрічі тут мали гострий та безкомпромісний характер, де спортсмени показували  дуже пристойну гру.

По завершенню змагань відбулась церемонія нагородження, в якій Дмитренко М.М. головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації побажала спортсменам впевненого розвитку в улюбленому виді спорту, успіхів та подальших перемог. Після чого тенісистам було вручено заслужені грамоти, медалі та заохочувальні призи.

В змаганнях місця розподілились таким чином: третє місце зайняла команда ДП «Свеський лісгосп» (Комарицкий І.А., Посохов О.Б., Волк І.В., Посохова Н.М.), друге місце посіла команда збірної Свеси (Анікушен Є.М., Чумаков Д.В., Рубан О.В., Колоша М.В.), а переможцями чемпіонату з настільного тенісу стала команда з міста Дружба (Губенко С.В., Глущенко О.В., Сурай А.В., Заболотний О.В.)