Відбулися II селищні змагання з волейболу

В Нашому селищі стало уже доброю традицією кожного року проводити різні види змагань серед підприємств і установ селища. На волейбольному майданчику у  спортзалі Свеської школи №2 “Ліцей”, 25 лютого зібрались чотири команди: ВК «Авангард», школа №1, школа №2 “Ліцей”, ДП «Свеський лісгосп». Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками та отримати перехідний кубок турніру.

За підсумками змагань перше місце виборола команда школи №1, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги. Друге місце у турніри здобули гравці ДП «Свеський лісгосп».  Третє місце посіла команда ВК «Авангард». Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

Висловлюємо подяку в організації змагань Селищного голови та директора школи №2 “Ліцей” за сприяння у проведенні змагань з волейболу та учасникам заходу за активну життєву позицію. Велика подяка всім хто прийшов і підтримав команди!