У Свесі вшанували память воїнів-визволителів України

28 жовтня вся країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Ця подія набула особливого значення у наш час, країна відчула  жах окупації, коли переживає анексію своїх земель. Події Великої Вітчизняної війни показали, що український народ зі зброєю у руках готовий рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави, а окуповані сьогодні землі обов’язково будуть повернуті.

У цей день в Свесі пройшло покладання квітів до Братньої могили. Ветеран війни Степан Петрович Нечипоренко пригадав минулі події, бої за Дніпро, учасником яких він був. На сьогодні у селищі залишилося 9 ветеранів Великої Вітчизняної війни, це все люди похилого віку, але які й досі пам’ятають жах окупації.

Шановні ветерани, жителі селища! Від щирого серця вітаємо Вас з цією знаменною датою! Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини. Бажаємо всім добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

З повагою, Свеська селищна рада і редакція інтернет – газети.