У Свесі провели велопробіг в день Конституції України

У Свесі провели велопробіг

28 червня 2017 року з нагоди 21-ї річниці Конституції України проведено велопробіг за маршрутом Свеса-Орлівка-Ржане-Воздвиженське-Грем’ячка-Туранівка-Свеса. Свеська селищна рада запросила всіх бажаючих перевірити свої сили та взяти участь у цьому спортивному заході. На цей заклик відгукнулось 14 любителів активного відпочинку. Перед виїздом по маршруту настоятель Свято-Миколаївського храму отець Григорій благословив учасників велопробігу. Очолив велосипедистів Свеси селищний голова Ю.С. Філонов та заступник селищного голови І.Ф.Лещенко.

Наступна зупинка відбулась у с.Орлівка, де від імені Орлівської громади вітав учасників пробігу директор Будинку культури С.Ступак. У селі Воздвиженському сільський голова М.О.Козюля не тільки привітав спортсменів, але й запропонував відвідати церкву, де на гостей чекав директор неплюєвського музею В.М.Авдасьов, який розповів про історію Неплюєвського братства.

На чолі з Воздвиженським сільським головою М.О.Козюля колона велосипедистів продовжила рух до Туранівської криниці. Особливістями велопробігу 2017 року були участь 3-х священнослужителів: настоятеля Свято-Миколаївського храму отця Григорія, настоятеля Хресто-Воздвиженського храму отця Миколая, настоятеля Спасо-Преображенського храму отця Георгія. Утрьох вони освятили воду у криниці та прочитали молебень за мир в Україні, за державне свято День Конституції України.

Радість учасникам проїзду приніс песик Джина, який пробіг зі своїм господарем увесь маршрут і був страшенно цим задоволений.

Після закінчення проїзду учасники, трохи перепочивши, вже планували маршрут на наступний рік.

 

Патриотический велопробег!С праздником!

Опубліковано Gregory Truhan 29 червня 2017 р.

 

 

 

велопробіг Свесса

 

 

 

 

 

 

 

COMMENTS

  • <cite class="fn">full namr</cite>

    Прально, долой попов!

  • <cite class="fn">Парень в кепке</cite>

    По-моему было слишком много попов на один квадратный метр. Надеюсь на следующий год будет меньше представителей церкви , больше дорог и участников 🙂