Свесянка представила Сумщину на Міжнародному фестивалі в Болгарії

З 7 по 16 червня на території курортного комплексу Золоті піски (Болгарія) відбувся I Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «BULGARIA ARTS FESTIVAL 2016». Це було чудове незабутнє свято-феєрверк дитячої музичної творчості. У фестивалі-конкурсі взяли участь 130 учасників і колективів з різних міст України (Одеса, Миколаїв, Вінниця, Кривий Ріг, Херсон, Київ, Черкаси та ін.), А також учасники з Болгарії і Грузії. Сумщину представила учениця Ямпільської ДМШ Дарина Догод (клас викладача С.О. Ковальової). Суддівське журі було представлено зоряним складом: Юрій Антонюк - голова журі, композитор, зав. відділом музичного мистецтва естради ЛДМУ (Львівського державного муз. училища ім. С. Людкевича); Віталій Козловський - співак, Заслужений артист України; Тетяна Піскарьова - Заслужена артистка України, засновник «Фабрики Естради Тетяни Піскарьової», Доцент київської академії естрадного та циркового мистецтв ім. Л.І. Утьосова; Анастасія Есартія (Королюк) - Заслужена артистка України, солістка дуету "Belucci"; Тимур Усманов - Композитор, чиї пісні виконують Сергій Лазарєв, Шура, Юліана Караулова, група "5sta Family, Аїда Ніколайчук, і багато інших артистів. Продюсер групи« Клей Угрюмого »і співачки Каті Брайт. Володимир Полубоярцев - Народний артист України, режисер-постановник "Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка"; Григорій Чапкіс - Народний артист України, професор кафедри хореографії Київського університету ім. Б. Грінченка, керівник і директор авторських шкіл в США, Італії, Україні, автор книги «Танець і Любов: секрет довголіття" Віктор Дужич-Ніколайчук - Заслужена артист України, завідувач кафедри хореографії Східно-європейського національного університету м.Луцьк; Андрій Івашко - художній керівник, викладач КНУ, призер відкритого кубка України 2010р., акредитований суддя зі спортивних бальних танців за версією IDU (International Dance Union) Алла Кашицина - Заслужений працівник культури України, режисер - постановник. Катя Брайт - українська співачка, ведуча телеканалу Music Box. Представник Болгарії.       У номінації «Вокал» (солісти) у трьох основних вікових категоріях було представлено понад 60 виконавців. Тим більше було приємно, що в конкурентній боротьбі члени журі Дарину помітили і відзначили спеціальним призом «Надія фестивалю».      Яскраві враження також залишилися від участі в організованих майстер-класах, які провели Григорій Чапкіс (сучасний танець), Володимир Полубоярцев (акторська майстерність), Тетяна Піскарьова - вокал. Дарині «посміхнулася удача» і вона стала основною учасницею вокального майстер-класу.

    Подібні творчі зустрічі дають величезне підживлення, впевненість у своїх силах, прагнення рухатися далі в своєму розвитку як дітям, так і педагогам. Батьки, які були присутні на заходах, зайвий раз переконалися в тому, що дітей потрібно підтримувати в їх творчих пошуках, створювати умови для їх самореалізації.

     Шкода тільки, що в подібних починаннях батьки і вчителі можуть розраховувати тільки на свої власні сили і засоби. Погодьтеся, що гідний виступ наших дітей на Міжнародних конкурсах - це не тільки гордість батьків, а й надбання культури всього району.

01.-Д.-Догод-під-час-участі-у-конкурсі

08.Голова-жюрі-Ю.-Антонюк--вручає-спеціальний-приз-Д

07.Гала-концерт 06.Майстер-клас закінчено.

02.Фото-на-пам'ять-з-членами-жюрі.-В.-Козловський.-Т.-Піскарьова