Свесяни весело провели свято Масляної

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. 13 березня у сквері біля Палацу Культури відбувся селищний захід, присвячений святкуванню Масляної.

Мокрий сніг не зупинив нікого – все селище було на святі. Люди веселилися, співали, танцювали. Різноманітні конкурси, спортивні змагання практично не залишали вільного часу для його учасників. Всі охочі змагалися в конкурсах з армрестлінгу, бій подушками та інших естафетах. Всіх переможців конкурсів нагородили подарунками.

Уздовж алей тягнулися ряди палаток, із найрізноманітнішим асортиментом – від сувенірів до пирогів. Доречі пироги були напрочуд смачними. Найрізноманітніші начинки й форми – навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок. А ще були млинці – символ весняного сонця і тепла. Вони були, як завжди, незамінним атрибутом Масляної.

Уся Масляна – неймовірне дійство, яке кожному її учаснику запам’ятається на весь рік.
Високо над деревами клубився чорний димок – це догорало солом’яне опудало зимової богині. Її попіл розвіявся за вітром, тож як і зима, уже зовсім скоро здасть свої позиції й поступиться місцем весні. Люди проводили зиму, вони втомилися від снігу й морозу. Усі в очікуванні теплого сонечка, яке, наче золотистий млинець, скоро високо підніметься над небосхилом, і перетворить на потічки води залишки зимового панування.

Масляна відбулася – весна розпочалася!

DSC_0530

DSC_0551

DSC_0535

DSC_0559

DSC_0562

DSC_0569

COMMENTS

  • <cite class="fn">Татьяна</cite>

    Велика подяка організаторам і всім хто приймав участь такому гарному, майстерно проведеному дійству -проводах ЗИМИ! Було дуже весело і приємно! Почула таку новино, що дитина виграла в лоторею гральний майданчик біля свого дому . Як це здорово!