Свеський хокейний клуб «Авангард» здобуває перше місце

Про це інформує kourier.in.ua

5 лютого на стадіоні «Дружба» в м. Глухів відбувся турнір з хокею. Більшість глухівчан, які прийшли в неділю 5 лютого на стадіон «Дружба» при чудовій морозній сонячній погоді стали свідками відродження хокею в місті.

5 лютого на стадіоні «Дружба» відбувся турнір з хокею

Завдячуючи ініціативній групі в особі Сергія Черниша, Сергія Линника, Дмитра Стеценка, Артема Вшестенка, Олексія Слідюка, Олександра Калуги та багатьох інших при організаційній підтримці відділу молоді та спорту міської ради відбувся відкритий турнір з хокею, в якому на запрошення господарів прийняли участь хокейні дружини з міст Ворожби, Путивля, Свеси та дві міські команди «Салют» та «Салют-1».

Після урочистого відкриття спортивного заходу в боротьбу вступили дорослі спортсмени. За результатами попередніх ігор у фінальному матчі зустрілися спортсмени зі Свеси та Ворожби, які  обіграли глухівчан.
       
Вигравши з рахунком 1:0 переможцем змагань стає Свеський «Авангард». Суддівство змагань професійно забезпечив ветеран спорту Олексій Слідюк, який у складі команди господарів показав хорошу хокейну підготовку та гру.

5 лютого на стадіоні «Дружба» відбувся турнір з хокею

Команда нагороджена дипломом організаторів та кубком, який заснував ветеран спорту Валерій Шумицький. 2 місце у хокеїстів з м. Ворожби, бронзовими призерами стали глухівчани та гості з м. Путивля, які отримали дипломи відповідних ступенів.

5 лютого на стадіоні «Дружба» відбувся турнір з хокею

COMMENTS