Свеські школярі здобули нагороди на фестивалі “Козацький гарт-2016”

06 травня в м. Суми відбувся обласний (фінальний) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів “Козацький гарт – 2016”. Програма змагань складалася з шести випробувань: стрибка у довжину з місця, “човникового” бігу 4х9 м, стрибків через скакалку за 30 с. (дівчата), конкурсу знавців історії українського козацтва, естафети, перетягування канату (юнаки).

Команда “Мала Хортиця” Свеської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 2 “ліцей”, подолавши районний та обласний (зональний) етапи, вийшла до фінальної частини фестивалю.

На фінальному етапі, крім нашої команди, змагалися кращі загальноосвітні заклади з м. Суми, м. Охтирка, м. Кролевець, Конотопського та Лебединського районів – переможці зональних змагань.

Виборовши І місце в конкурсі знавців історії українського козацтва, ІІ – в стрибках у довжину з місця, ІІІ – в стрибках через скакалку за 30 с. (дівчата), команда “Мала Хортиця” у складі: Луцик Анни, Тимофієвої Софії, Мамедової Людмили, Біндюг Дар’ї, Торкіної Анастасії, Неженець Софії, Буюна Данила, Козюпи Нікіти, Олійника Івана, Шевченка Євгена, Ганзи Артема, Кручиніна Дмитра, Панченка Романа посіла ІІІ загальне місце, що є безперечним успіхом.

Перемогу ж святкувала команда Кролевецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3, яка і буде представляти нашу область на Всеукраїнському етапі.

IMG_7484-(1)

IMG_7529

IMG_7588

1