Свеська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Розміщено 07.07.2018 року

Свеська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з питань юридичного забезпечення).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах правознавства не менше трьох років.

Спеціаліст ІІ категорії (з питань юридичного забезпечення) повинен знати організацію роботи щодо боротьби з корупцією, правової, право-освітньої, претензійно-позовної роботи, систематизацію законодавства, правила нормо-проектувальної техніки, судового та загального діловодства, порядок оформлення та укладання господарських договорів, методику ведення діловодства, правила ділового етикету, правила і норми охорони праці, техніки безпеки, правила внутрішнього трудового розпорядку селищної ради, загальні принципи функціонування інформаційних технологій для обробки, систематизації, обміну та аналізу інформації, використання відповідного програмного забезпечення, вміти користуватися сучасними комп’ютерами та оргтехнікою, володіти на рівні впевненого користувача програмними продуктами Microsoft Office, програмами роботи в мережі Internet (веб браузери, електронна пошта), електронними системами інформаційно-правового забезпечення.

Повинен знати державну мову на рівні вільного володіння.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт Свеса, вул. Грушевського, 31, кабінет секретаря селищної ради.

За додатковою інформацією звертатись по тел. 6-21-85, 6-20-77.

Розпорядження Свеського селищного голови від 27.06.2018 № 33-К “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади”

COMMENTS