Свесянка переможниця Міжнародного конкурсу «Bukovel Art Fest 2017»

З 26 по 29 березня 2017 року, в самому серці Карпат – місті Татарів Івано-Франківської області, пройшов 2-й Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Bukovel Art Fest 2017».

У конкурсі з вокалу приймали участь юні вокалісти з різних куточків України. До складу представницького журі увійшли і відомі артисти Тетяна Піскарьова та Владислав Яма.

Свесянка, учениця Ямпільської музичної школи Дарина Догод  (клас викладача Ковальової С. О.), гідно представила свій навчальний заклад  та в цілому Ямпільський район на конкурсі.

За підсумками виступів учасникам старшої категорії було присуджено три призових місця: два перших – вокалісткам з Харкова, та третє – яке в конкурентній боротьбі здобула Дарина.

Та це ще не остаточна перемога. Битва переможців різних конкурсів, буде проводитись у листопаді 2017 року в м. Київ в Concert-hаll Freedom. Тож побажаємо Дарині та її викладачу гарно підготуватись до наступного туру, щоб і надалі гідно представити наш Ямпіліський край в столиці України.    

У рамках фестивалю – конкурсу був проведений майстер – клас заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.