Шлях на Олімп прокладено

Щойно, з далекої Греції, повернулись переможниці, юні вокалістки-свесянки учениці Ямпільської дитячої музичної школи, Софія Юрченко – 1 премія та Софі Борт  – 2 премія, які 2 травня 2018 року, взяли участь у VI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Світ у твоїх долонях», який проводився в Паралії Пантелеймонас. Дуже символічно, що змагання проходили біля підніжжя Олімпійських гір. Учасники  мірялися силами в різних номінаціях: хореографія, вокал, інструментальний жанр, образотворче мистецтво. На цьому заході Україна була представлена колективами та учасниками з Києва, Марганця (Дніпропетровська область), м. Дніпра, Свеса (Сумської області). Із закордонних учасників були представники Греції та Лівану.

Конкурсні виступи проходили два дні. Інтрига з переможцями була віднесена на гала-концерт, (який, нажаль, із-за погодних умов, був перенесений з м. Салоніки до м. Катеріні). Дуже почесно, але водночас відповідально, хвилююче та зворушливо було узнати, що обидві наші конкурсантки будуть брати участь у гала-концерті. На головному святі цього фестивалю, яке до речі проходило більше двох годин, були присутні поважні гості: мер м. Катеріні, Консул Греції в Україні, Посол України в Греції, керівники від культури та освіти Греції. Переповнювало почуття гордості за нашу країну, в якій виховуються такі талановиті діти, коли після концерту всі присутні аплодували учасникам концерту стоячи. Після концерту керівники м. Катеріні та організатори конкурсу заключили угоду про щорічне проведення цього фестивалю в Греції.

Тож, шлях на Олімп проклали, тепер у українських творчих дітей та колективів є можливість його підкорювати!!! Успіхів всім!