Селищні змагання з волейболу

В Нашому селищі стало уже доброю традицією в цьому році проводити різні види змагань серед підприємств і установ селища. На волейбольному майданчику у  спортзалі Свеської школи №2 "Ліцей", 13 лютого зібрались шість команд: ВК «Авангард», школа №1, школа №2 "Ліцей", працівники поліції, ДП «Свеський лісгосп» та «Свеський професійний аграрний ліцей». Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками та отримати перехідний кубок турніру.

За підсумками змагань перше місце виборола команда школи №2, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги. Друге місце у турніри здобули гравці ВК «Авангард».  Третє місце посіла команда  школи №1. Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

Висловлюємо подяку в організації змагань Селищного голови та директора школи №2 за сприяння у проведенні змагань з волейболу та учасникам заходу за активну життєву позицію. Велика подяка всім хто прийшов і підтримав команди!