Що вніс, те й виніс!

Цими вихідними всі ми святкуватимемо Великдень, який цьогоріч збігається з травневими святами. Це три дні тотального відпочинку. В цей час влаштовуватимуться вилазки на природу  із шашликами, іграми, веселощами.
Однак у лісі чи на березі річки замість очікуваного відпочинку на лоні природи доведеться сидіти в купі сміття, яке залишили після себе попередні «відпочивальники». На жаль, є ті (язик не повертається назвати їх людьми), хто вважає, що їм можна все: розводити багаття де завгодно, залишати сміття, ламати дерева, нищити рослинність. Непоправної шкоди завдають лісові пожежі, основна причина яких – незагашене багаття, кинутий недопалок.

Ми закликаємо всіх усвідомити, що ліс та річка – це житло для диких тварин. Ніхто не хоче, щоб прийшли в його домівку і висипали купу сміття чи ще гірше – спалили хату дотла. Хочеться вірити, що невдовзі припиниться людське свинство. І наша кожна вилазка на природу приноситеме нам лише душевну гармонію та радість.   

В нашому лісі немає контейнерів для сміття. Там повинно бути чисто!  Нехай це гасло будет в кожного хто йде на природу: «Що вніс, те й виніс»!