Районні змагання з волейболу серед жіночих команд провели в Свесі

7 березня 2016 року у спортивній залі загальноосвітній школі I-III ст. № 2 “Ліцей” відбулися районні змагання з волейболу серед жіночих команд.

У змаганнях взяли участь чотири команди: школа №1, школа № 2 "Ліцей", ВК "Авангард" та "Студенти" і всі вони представляли Наше селище. На жаль інші команди району не мали змоги зібратися та приїхати на змагання.

Турнір розпочався з привітального слова Селищного голови та директора школи №2 "Ліцей". Вони побажали вдалої гри учасникам команд, наснаги, гарного настрою та подальших перемог.

Учасниці змагань активно змагались між собою, проявили справжній спортивний характер і показали непогану гру. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортзалі протягом всіх змагань.

У фіналі зустрілися команди "Авангард" та "Студенти". В яскравій напруженій боротьбі перемогу, а разом з тим звання чемпіона району, здобула команда "Студенти". Третю сходинку посіли волейболістки школи №2, четверте місце отримали дівчата школи №1.

Переможці та призери нагороджені грамотами та кубком, від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, також солодкі подарунки отримали всі учасниці від Селищного голови Шевченко Д.С. та тренера з карате СК "Легіон" (Свеса) Хлистинкова Г.В.