Районні змагання з волейболу серед жіночих команд провели в Свесі

11 березня 2017 року у спортивній залі загальноосвітній школі I-III ст. № 2 “Ліцей” відбулися районні змагання з волейболу серед жіночих команд.У змаганнях взяли участь чотири команди: учениці школи № 2 “Ліцей”, ВК “Авангард”(випускники школи № 2 “Ліцей”), ВК “Авангард” та збірна команди дівчат селищ Дружби і Ямполя.Учасниці змагань активно змагались між собою, проявили справжній спортивний характер і показали непогану гру. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортзалі протягом всіх змагань.У фіналі зустрілися дві команди волейбольного клубу “Авангард”. В яскравій напруженій боротьбі перемогу, а разом з тим звання чемпіона району, здобула команда ВК “Авангард”. Третю сходинку посіли учениці школи №2. На жаль збірна команди дівчат селищ Дружби і Ямполя не змогла претендувати на медалі, оскільки за регламентом проведення чемпіонату району всі гравці команди зобов'язані проживати на території відповідної територіальної громади, але організатори були вдячні команди за участь в турнірі.Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубком, від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.