Пройшли селищні змагання з міні-футболу

6 січня в спортивній залі Свеської школи №2, за підтримки Селищної ради та директора школи №2, відбулися III змагання з міні-футболу серед чоловіків підприємств і установ селища. Цього року в змаганнях взяли участь 4 команди: «Авангард» (школа №2), ДП «Свеський лісгосп», ФК «Авангард» і команда «Волейболістів». Змагання пройшли в дуже дружній і приємній атмосфері. Вболівальники не стримували свої емоції, це додавало командам впевненості та наснаги.

Третє місце виборола команда «Волейболістів». Друге місце здобула команда ДП «Свеський лісгосп», а перемогу цього разу, віддавши чимало сил, виборола команда ФК «Авангард». Учасники турніру були нагороджені дипломами, а призери грамотами, медалями та футбольним м'ячем. Переможці отримали й перехідний кубок, за який, через деякий час, зможуть знов поборотися всі бажаючі.

Велика подяка всім хто прийшов і підтримав команди!