Привітання Свеського селищного голови Дмитра Шевченка

Ось і закінчується 2015 рік. Рік складний для кожного українця, рік, коли у житті кожного з нас трапилися події, завдяки яким він запам’ятається на все життя. Саме в цьому році Ви довірили мені майбутнє Нашого Рідного селища!

Дуже багато корисного і важливого хочеться зробити, і найголовніша мета – це ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Вбачаю у цьому велику перспективу Нашого віддаленого регіону!

У переддень Нового 2016 року хочу побажати всім міцного здоров’я, злагоди та віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Нехай Новий рік розкриє перед нами нові горизонти, примножить оптимізм і сили!

Бажаю всім Вам достатку, радості, нових звершень та успіхів. Нехай в кожний дім прийдуть МИР, щастя та благополуччя!

З повагою, селищний голова Шевченко Дмитро Станіславович

COMMENTS

  • <cite class="fn">Татьяна</cite>

    Спасибо за поздравление, за хорошее настроение с надеждой на светлое будущее! Желаю, что бы слово никогда не расходилось с делом. Самое главное всем нам пожелание, что бы Новый 2016 год стал годом МИРА, ДОБРА и СТАБИЛЬНОСТИ!!!

  • <cite class="fn">Игорь</cite>

    “ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Вбачаю у цьому велику перспективу Нашого віддаленого регіону!” – успехов, в этом очень не лёгком, но перспективном деле!!