“Полісся” на останніх хвилинах вирвала перемогу над “Авангардом”

У матчі 2 туру чемпіонату Ямпільського району, 29 липня ФК "Полісся" (Ямпіль) здолала ФК "Авангард" з рахунком 2:1.

Перший тайм свесяни провели не надто активно, та навіть при такій грі "Авангард" мала декілька непоганих нагод, аби відкрити рахунок. Щоправда, більше пощастило ямпільчанам, які змогли забити усередині першої сорокап'ятихвилинки.

Після перерви гра була дуже напруженою, протягом всього тайму "Авангард" атакував ворота суперника та зумів зрівняти рахунок. Але на жаль у додатковий час "Полісся" вирвав для Ямпіля перемогу.

Таким чином, ФК "Полісся" займає першу сходинку чемпіонату разом з ФК "Факел" (м. Дружба). У другій грі ФК «Факел» здобуло перемогу над командою «Колос» з Воздвиженського. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь дружбівців.

Також читайте: Завершився перший тур Чемпіонату Ямпільського району з футболу

БезымянныйDSC_0349DSC_0360DSC_0367DSC_0374DSC_0403DSC_0423DSC_0437DSC_0460DSC_0551