Останній дзвоник пролунав для школярів

Останній дзвоник пролунав у Свесі

Сьогодні для свеських школярів пролунав останній дзвоник, котрий покликав їх до веселої та захоплюючої пори літніх канікул. Позаду залишились нескінченно довгі уроки, домашні завдання та ранні підйоми до школи. А для учнів випускних класів дзвоник дійсно пролунав востаннє, відкриваючи новий шлях у доросле життя.

Діти були дуже раді гостям, адже такий день є особливим для школярів. Директора школ, вчителі та гості теплими словами привітали усіх учнів із закінченням навчального року. Побажали їм добре провести літні канікули, набратися сил для нових знань та досягнень. Учні також дякували педагогам за велику справу, котру вони роблять щодня – виховують майбутні покоління з великою любов’ю та щирістю.

Під звуки урочистої музики та зворушливих слів по закінченні святкової лінійки учні загадали найзаповітніші бажання і на знак обов’язкового їх здійснення  запустили у небо повітряні кульки. Дивлячись у щирі дитячі очі, сповнені добра та любові, хочеться, щоб вони завжди були щасливими. Щоб у державі, де вони зростають, діти відчували себе потрібними і захищеними.