Один из кандидатов на пост свесского мэра снял свою кандидатуру

Свесская избирательная комиссия отменила регистрацию кандидата на пост поселкового главы Артема Аристова. Решение в избиркоме приняли во вторник, 15 ноября.

В комментарии интернет-газете рассказали, что кандидат-самовыдвиженец написал соответствующее заявление об отказе баллотироваться.

Читайте также: Известны имена кандидатов на пост свесского поселкового главы.

Напомним, что выборы свесского поселкового председателя состояться четвертого декабря.

COMMENTS

  • <cite class="fn">Артем Аристов</cite>

    Доброго вечора, Шановні співмешканці нашого найкращого селища! На протязі тривалого часу з моменту подачі своєї кандидатури на вибори Селищного голови, зваживши всі за та проти про вибори до Селищної ради на посаду Селищного голови, я вирішив, що все ж не готовий до такої роботи та таких обов’язків , тому було вирішено зняти з виборів свою кандидатуру. Не можу давати, можливо, марних надій та обіцянок на покращення в нашому селищі, не все залежить від голови селища, але в мене буде час вдосконалюватись, вивчати закони до наступних виборів, щоб реально оцінювати свої сили в цій клопітливій та нелегкій роботі. Прошу глибокого вибачення від виборців, які поклали на мене надію, але, нехай переможе найсильніший кандидат, який принесе для нашого містечка добробут та процвітання!