“Не можу працювати в цій системі”: Шевченко пішов з посади селищного голови (офіційне звернення)

Шановні друзі, дякую всім хто підтримував і допомагав мені протягом останнього часу! Всім депутатам і працівникам Свеської селищної ради, які розуміли справжню мету і ставлення до реформ на місцевому рівні, особливо Голові Ямпільської районної державної адміністрації Панченко Ірині Анатоліївні!

Дійсно, я вважав, що можу витягти Наше рідне селище з прірви в яку ми зараз падаємо! Це жахливий стан дахів багатоповерхових будинків, системи водопостачання і водовідведення, очисні споруди, вмираюче підприємство, повна відсутність доріг, а головне – це культура і спорт, якім держава приділяє не достатньо уваги, а у місцевої влади обмаль можливостей, тому і вся нація деградує, та Ви це й самі все знаєте!

Єдиним шансом, на даний час, я вважав створення ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. Завдяки цим змінам була можливість залучити в наш регіон значні кошти і втілити декілька важливих проектів!!! Об’єднавшись з прилеглими сільськими радами, отримати місцеві автошляхи у власність ГРОМАДИ і відремонтувати, зробити детальний план розвитку території, що дало б бачення в якому напрямку розвивати Наш регіон. Але всі сподівання втілити ці важливі реформи, як з’ясувалося пізніше, майже нікому з КЛЮЧОВИХ можновладців різних рівнів не цікаві, більшості важливіше було не втратити свої посади і мало кому цікаво, що нас чекає у майбутньому.

Більше того, вся існуюча зараз СИСТЕМА опирається змінам і реформами, які наполегливо намагаються втілювати молоді, порядні і чесні люди!

Тому я прийняв рішення піти – не можу працювати в цій системи, яка примушує ставати її частиною ! Буду шукати інші шляхи і інших впливових людей, які насправді зацікавлені в розвитку Нашої Держави!

Доки кожен з нас не припинить смітити на вулицях, не почне відстоювати свою думку, доки ми всі не згуртуємося навколо високої мети – нічого не зміниться!

Шевченко Дмитро