У Свесі зірвався мюзикл «Снігова королева або Сила гарячого серця»

«Гарні діти» з Ямполя хотіли привезти мюзикл за мотивами відомої казки Крістіана Андерсена

 Учасники відомої ямпільської команди КВН «Гарні діти» на новорічні канікули вирушили в гастрольний тур, аби представити дітям мюзикл під назвою «Снігова королева або Сила гарячого серця». Осучаснений мюзикл побачили діти у Глухові, Середино-Буді, Степному, Кролевці, Путивлі та Дружбі, але на жаль не у Свесі.

Перед Старим Новим Роком дітлахи чекали «Снігову королеву» у своєму Будинку Культури, але як відомо керівництво селищної ради не пішло на зустріч організаторам та спонсорам мюзиклу, і не змогло організувати теплові гармати та обігрівачі для виступаючих (однією умовою для виступу +12 градусів на сцені), шукаючи всілякі відмовки, на відсутність лімітів і коштів на електроенергію та опалення. Всі ці складнощі обіцяли вирішити спонсори та організатори, та остаточною відмовою селищної ради від проведення мюзиклу стала “турбота про дітей та жителів селища”, які б не змогли сидіти в холодному Будинку культури.

Фото мюзикла “СНIГОВА КОРОЛЕВА” в Кролевцi

 

COMMENTS

 • <cite class="fn">Канонір</cite>

  «На зеркало нечего пенять, коли рожа крива» (народная пословица).
  Ознайомився з ораторією про погану селищну владу у виконанні квартету Іванів рідства не пам’ятаючих (Свесянина, Злої свесянки, ура-Патріота). Де ви були, коли обирали голову селищної ради та депутатів?
  І чи не ваші обранці йдуть на поступки району та регулярно перераховують кошти селищної громади на районні потреби ?
  І чи не ваш обранець, який очолив селищну раду, замість організації ремонту Палацу культури, чкурнув «у Європи», залишивши свій бідний і нещасний електорат вагітним тяжкими роздумами і «мненіями»?

 • <cite class="fn">Канонір</cite>

  .«Організувати теплові гармати та обігрівачі» у величезній глядацькій залі (об’єм біля 5000 кубічних метрів) Палацу культури, це чергова Ямпільська «пушка». Так обігріти можна тільки «избу-читальню» або собачу конуру.
  Хай ямпільські манілови краще повідомлять, куди поділися три мільйони державних гривень, які мали надати минулого року на закінчення ремонту системи опалення Палацу/

  • <cite class="fn">Я</cite>

   Система отопления сделана и готова к работе. Необходимо закупить дров и обучить кочегаров. И теплый ДК готов к работе.

 • <cite class="fn">Житель посёлка</cite>

  На самом деле, всё очень и очень печально. Я сейчас говорю не столько про мюзикл, как про ситуацию в Свессе и районе.
  Бездарный не только Филон в нашем посёлке, но и Панченки, Бойки, Губари, Толстухи в Ямполе. С такими руководителями нам всем скоро настанет крышка.
  Всё, что хотят эти люди – нахапать бабла из бюджета!

 • <cite class="fn">Житель Свессы</cite>

  Обидно за наших детей. Нашим властям вопрос: зачем вы шли на выборы, если ничего не хотите делать. Только зарплату и премии получать. А в ДК зачем вкладывать сколько денег, если нет работы ни кружков, ни концертов. По селам концертов больше чем у нас в Свессе. А о том, что там холодно каждая мама пусть сама решает пускать ей ребенка или нет.

 • <cite class="fn">Patriot</cite>

  Вопрос даже не в том что не смогли организовать приезд ямпольчан (хотя как эти люди могут решать глобальные вопросы, если не решили пустяк), а том что жители поселка не видят концертов(где наш ДК)

 • <cite class="fn">Свесянин</cite>

  Филонов с Аникушеном давно засиделись на премии, не чего делать не хотят в поселки!

 • <cite class="fn">Іван</cite>

  Якщо чесно, то вже тошнить від цих недоумків. Одні косять бабло розпалюючи гроші деркача, а ми люди вимушені терпіти.

 • <cite class="fn">Іван</cite>

  Повірте Свеса нічого не втратила, це повний відстій. Я був на цьому говні і втратив дві години часу. Бабаєв бездарний керівник, тупа і хитра попрошайка. за гроші Деркача він готовий на все, навіть дітьми торгувати.

  • <cite class="fn">Злая Свесянка</cite>

   У каждого свое мнение на творение) Например я и мой “взрослый ребенок” тоже пошли бы с удовольствием посмотреть, но спасибо нашей местной раде, которые столько усилий “приложили” что бы жители Свесси хоть что то посмотрели и отвлеклись от будних, серых дней!

  • <cite class="fn">Мама</cite>

   Наверное у Вас нет детей которые от безыходности Свесской дыры сидят в интернете, а кто по старше, начинают спиваться. Меньше яда. Больше действий! Откройте спортклуб! Вкрутите лампочки в поселке! Уберите бродячих собак! Вот тогда и у Вас будет возможность ” за гроші Деркача” что-нибудь делать. А пока… Ну так..

  • <cite class="fn">Алена</cite>

   Господи, что вы несёте
   Хочется помыть глаза после прочитанного