Магічна ніч на Івана Купала

В ніч з 6 на 7 липня 2016 року в смт Свеса вдруге проводилось народне свято День Івана Купали. Це свято було організоване та проведене працівниками комунального закладу “Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою”. В програмі були ігри, забави, гадання, виступи учасників художньої самодіяльності. Гостей привітали секретар селищної ради Н.В.Польнікова та депутат Сумської обласної ради К.О.Товстуха. Вони побажали всім гарного настрою та поздоровили зі святом. Гуляння проходили з розмахом та масовою участю мешканців та гостей селища. Була організована виїзна торгівля, в торгових палатках можна було придбати будь-які страви, солодощі та напої. 

Перед глядачами виступали Маргарта Парасоткіна, Дарина Догод, танцювальний колектив під керівництвом Ілони Жаботинської. Музичне оформлення свята забезпечив Ігор Костіцин. Крім художньої частини розважали гостей свята різноманітними конкурсами та забавами. В підготовці та проведенні заходу взяли участь Олег Посохов, Олена Дяченко, Марина Рубан.

Хочеться подякувати за чудову організацію свята та проведення керівника художнього комунального закладу “Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою” Ілону Жаботинську, культорганізатора Світлану Рогову, керівника гуртка В.К. Ковальова. Від імені вдячних мешканців селища дякую депутату Сумської обласної ради, директору ДП “Ямпільський агролісгосп” К.О.Товстусі за допомогу в організації свята.

Після конкурсів та хороводів навкруги багаття свято закінчилось дискотекою.

IMG_7424

IMG_7502