До Міжнародного дня інвалідів у Свесі відбувся святковий концерт

Ми постійно поспішаємо. У кожного свої турботи і ми не звертаємо уваги на те, що поряд є ті, хто потребує нашої допомоги та підтримки. Людина втрачає право називатися “Людиною”, коли перестає любити та вірити, коли зникає людяність. Поки ми відчуваємо себе “Людьми” – зупинімося, хтось чекає на нашу допомогу. Пам’ятаймо про те, що серед нас є ті, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння і завзятість, щоб вистояти і жити гідно.

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівними. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства, це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя скривджених долею людей.

Силами комунального закладу “Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою” організовано та проведено концертну програму для мешканців Свеського психоневрологічного інтернату “Не втрачай надії”, а волонтери селища підготували із повітряних кульок “Квітку добра”. Небайдужі мешканці нашого селища взяли участь у цій акції.