Дитячий садок дякує за допомогу

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміють наші  підприємці: Безугла С.В., Ляшенко Н.Д., Крамар О.А., Подлесний В.О., Безуглий А.В., Кулик О.О., Ключище О.В., Федорцов С.М., Шевченко Д.С., Грекова Т.В., Стаднюк В.А., Деміч Н.І., Поляничка С.А., Соболь В.І., Прудник В.Л., Басенко Н.В., Севастенко О.Л., Сіненков М., Байрацька І.В., Приходько С.М., Малікова Н.В., Вечірко С.П., Лук,яненко О.І., Біндюг Г.М., Прядко А.О., Трегуб О.Г., Трегуб А.Ю., Твердунова О.М., Дудка І.М., Дудка І.І., Шинкаренко І.С., Іваненко І.М., Листопад Ю., Архіпченко М.Л., Ніконов В.В.

Педагогічний, батьківський колектив, а також адміністрація Свеського дошкільного навчального закладу “Берізка” Свеської селищної ради висловлюють найтепліші слова подяки за щорічну грошову допомогу дошкільному закладу.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.