Cвесянка у фінальній битві переможців фестивалів «Battle of the FEST 2017»

Участь свесянки (вихованки Ямпільської музичної школи) у фінальній битві переможців фестивалів «Battle of the FEST 2017» в м. Київ

З 5 по 7 листопада в Києві відбулася фінальна битва переможців фестивалів «Battle of the FEST 2017». У конкурсі брали участь колективи, солісти та майстри оригінального жанру з усієї України а також, представники Білорусі, Грузії, Кіпру.

Конкурс проходив в одному з найбільш респектабельних закладів України чудовому залі Concert Hall «FREEDOM», сцена якого бачила чимало відомих артистів.

В “баттлі” виступали призери фестивалів ARTS Fest, а також лауреати різних міжнародних і всеукраїнських конкурсів, які пред’явили “Пакет учасника” – нагороди, що підтверджують високий рівень виконання. Серед виконавців були учасники відомих проектів «Дитяче Євробачення», «Голос країни – діти».

У битві вокалістів брали участь 60 юних обдарувань. Судило учасників зіркове журі у складі: Тетяни Піскарьової, Віталія Козловського, Діми Коляденко, Амадора Лопеса.

Змагання проходило в два етапи – спочатку змагалися фіналісти, а переможці фіналу – брали участь у суперфіналі.

Дарина Догод (клас викладача С.О. Ковальової) була єдиною представницею Сумської області на цьому проекті. Участь у такому конкурсі дуже відповідальна і хвилююча. Треба віддати належне, юна вокалістка гідно представила свою область та навчальний заклад і в черговий раз підтвердила, що не важливо в якому місті чи селищі ти живеш, важливо, як ти ставишся до справи якою займаєшся. Якщо у людини є мрія і мета – вона завжди знайде способи їх реалізувати.

Трансляція фестивалю йшла в прямому ефірі. Всі бажаючі можуть подивитися відеозапис цього феєричного шоу в інтернеті за адресою http://www.kiev-fest.com/  або https://www.youtube.com/watch?v=fpuI1NTOyzw  (час виступу Догод Д. – 3.59.40 )

Велика подяка батькам Дарини, спонсору, які фінансово підтримали юне обдарування і дали можливість втілити мрію в життя.