Перші селищні змагання з міні-футболу

Ось і відкрито сезон з міні-футболу в Нашому селищі.

Футбол — дуже цікава гра. Вона розвиває швидкість, кмітливість, точність реакції, витривалість. Це є командна гра і розвиває згуртованість та командний дух.

9 січня в спортивній залі Свеської школи №2, за підтримки Селищного голови та директора школи №2, відбулися перші змагання з міні-футболу серед чоловіків підприємств і установ селища. В змаганнях взяли участь 6 команд: «Авангард» (школа №2), «Олімп» (школа №1),  «Динамо» (працівники поліції), ДП «Свеський лісгосп», «Ветерани» (ФК Авангард) та нова і перспективна команда «Трактор» (СПАЛ). Змагання пройшли в дуже дружній і приємній атмосфері. Вболівальники не стримували свої емоції, це додавало командам впевненості та наснаги.

В напруженій боротьбі, з невеликим відривом, у вихованців школи №1, третє місце виборола команда «ДИНАМО». Друге місце, трохи поступившись досвіду, здобула команда «Авангард», учні школи №2, в який, організаторами було визначено КРАЩОГО гравця турніру Савелія Савакова і нагороджено невеличким цінним подарунком. А перемогу, цього разу, віддавши чимало сил, виборола команда «ВЕТЕРАНИ» (ФК Авангард), до складу якої ввійшли гравці з великим досвідом і багаторічною любов’ю до цього виду спорту. Учасники були нагороджені дипломами, а призери грамотами та медалями. Переможці отримали й перехідний кубок, за який, через деякий час, зможуть знов поборотися всі бажаючі.

Велика подяка всім хто прийшов і підтримав команди!

Окремі слова подяки Посохову Олегу Борисовичу за об’єктивне суддівство і Негрію Миколі Григоровичу за допомогу у проведенні змагань.

Змагання – це завжди свято в селищі! Долучайтесь і приймайте активну участь!

Планується в цьому ріці провести ще велику кількість спортивних свят, з різних видів спорту!

DSC_0078

DSC_0749

DSC_0819

DSC_0774

DSC_0969

DSC_0995

DSC_0991

DSC_0073

DSC_0122

DSC_0109

DSC_0134

 

COMMENTS

  • <cite class="fn">Татьяна</cite>

    Очень приятно читать хорошие новости! Поздравляю всех участников и организаторов.